HAKKIMIZDA

Platformumuz temizlik alanında tecrübeli personel yapısı sayesinde talebinize uygun bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren profesyonel düzeyde bir hizmeti sunma kabiliyetine sahip olan platformumuz, uluslararası kalite standartlarında bir temizlik hizmetini sunabilmektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği başta olmak üzere geniş kapsamlı bir temizlik hizmetine imzasını atan platformumuz, üst seviyede bir temizlik hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.

Temizlik hizmeti alacağınız zaman mutlaka titiz bir araştırma sürecini takip etmelisiniz. Özellikle fiyat ve kalite dengesini gözeten bir firmadan temizlik hizmeti almak her zaman ayrıcalıklı fırsatları beraberinde getirecektir. Platformumuz çok sayıda farklı firmayı karşılaştırabileceğiniz özel bir platform olarak sizlere üst düzeyde bir hizmet sunmaktadır. Böylece firmaların kalite ve fiyat dengesini gözetip gözetmediğine dair kapsamlı bir araştırmayı platformumuz vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Platformumuz online ortamda nitelikli bir temizlik hizmetini sizlerle buluşturmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahip olan bir platformdur. Nitelikli bir altyapıya sahip olan platformumuz referanslarıyla da iddialı bir konumda yer almaktadır. Adli sicil kontrolleri sağlanmış personelleriyle nitelikli bir temizlik hizmetinin adresi konumunda yer alan platformuz, profesyonel bir personel yapısıyla dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Temizlik alanında tecrübeli personelleri bulunan firmaları, yaşam alanlarının hijyen şartlarını karşılaması noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktayız.

Platformumuz her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen tam da talebinize uygun bir şekilde hizmet almanızı mümkün kılmaktadır. Yüzde yüz müşteri mutluluğu politikasını benimseyen firmamız; temizlik sürecinin sorunsuz bir düzeyde tamamlanması noktasında alternatif fırsatları sizlerle buluşturmaktadır.  Nitelikli bir altyapıya sahip olan platformumuz nitelikli temizlik hizmetinin sunulması konusunda ayrıcalıklı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Üstelik firmamız fiyat ve kalite dengesini gözeterek müşteri dostu bir hizmeti sizlerle buluşturmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir.

Vizyonumuz

Platformumuz yeni nesil temizlik anlayışını benimsemiş ve temizlik ihtiyacının profesyonel çapta karşılanmasına yönelik çalışmalara imzasını atmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde oluşturmak vizyonuna sahip olan platformumuz, fonksiyonel hizmetlerin de adresi konumunda yer almaktadır.

Misyonumuz

Platformumuz mutlu müşteri portföyü oluşturma misyonunu gerçekleştirmek için yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. Hijyen şartlarını üst düzeyde karşılayan yaşam alanlarının oluşturulması konusunda profesyonel çözümleri sizlerle buluşturan firmamız, ayrıcalıklı hizmetlerin de içerisinde yer almaktadır.

Hizmet Standartlarımız

Hizmet kalite standartlarını uluslararası kalite standartlarının üzerine çıkarmayı hedefleyen platformumuz, talebe uygun bir şekilde temizlik hizmetini sunmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir. Özellikle temizlik ihtiyacının pratik bir şekilde karşılanmasına yönelik hizmet sunan platformumuz, kalite standartlarını çağın gereklerine göre güncellemektedir.