Boş Daire Temizliği

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

İnşaat sonrası evlerde yapılacak temizlik oldukça önemlidir. Boş daire temizliği hizmetleri tüm ihtiyaçlara cevap vererek, profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Kaba inşaattan sonra temizlik işlemleri özel kimyasallar ile gerçekleşir. Boya lekesi, sıva izleri vb. tüm işlemler geniş bir alet ve ekipman ile yapılır. Bu hizmet en hızlı şekilde verilir. Bu sayede bir günlük gibi kısa bir sürede temizlik yapılarak, evden çıkılır.

 

Uzman personel ile en iyi şekilde hizmet verilir. İnşaat ardından ya da kiracılar çıktıktan sonra evin temizliğinin yapılması yeni gelecek eşyaların sağlığı açısından da önem taşımaktadır. Hizmet Kolay boş daire temizliği hizmeti almanız konusunda kapsamlı bir hizmeti sunabilen firmaları sizlerle buluşturmaktadır. Böylece ayrıcalıklı bir hizmet almanız noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

 

Boş Daire Temizliği Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası ya da kiracıların çıkması durumunda temizlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Boş daire temizliği;

 

  • Tüm camların temizliği,
  • Mutfak zemini ve mutfak dolapları temizliği,
  • Salon ve odaların parke temizliği, petek temizliği, tüm yüzeylerin temizliği,
  • Banyoda bulunan fayansların ve dolapları temizliği, lavabo ve klozet temizliği,
  • Balkon zemini, korkuluk ve varsa balkon camının temizliği

 

Şeklinde yapılmaktadır. Tüm işlemler zararsız ve özel kimyasallar ile yapılır. Tüm personeller, üniformalı ve deneyimlidir. Gerekli alanlar için profesyonel hizmet verilir. Ev genişliğine göre personel sayısı artırılabilir. Temizlik işlemlerinde özel cihazlar kullanılmaktadır. İnşaat kalıntılarının çıkması için en ideal yöntem bu olmaktadır. Bu profesyonel hizmet uzman kişiler tarafından verilir.

 

Boş Ev Temizliği Hizmeti

Boş evlerin temizlenmesi eşyalı evlerin temizlenmesinden çok daha zor işlemlerdir. İnşaat kalıntılarının ve boya artıklarının çıkarılması özel kimyasallar gerekir. Uzman kişiler bu işlemi en iyi şekilde gerçekleştirir. Sizde inşaat sonrası ya da taşınma öncesi boş evinizi temizletmek istiyorsanız profesyoneller ile burada buluşabilirsiniz.

Tamamen uzman kişilerden oluşan bu platformda yer alan profesyoneller, özel malzemeler ile detaylı bir temizlik hizmeti vermektedir. Boş daire temizliği sayesinde zamandan da en iyi şekilde tasarruf etmiş olursunuz. Hizmet Kolay boş ev temizliği firmaları arasından isabetli bir şekilde tercihte bulunmanıza aracılık etmektedir.