Antalya Dış Cephe Temizliği

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Özel donanımla yapılan Antalya dış cephe temizliği ile platformumuz tarafından size kusursuz temizlik hizmeti sunulmaktadır. Dış cephe türüne uygun malzeme ile temizlik yapılmaktadır. Dış cephe tehlikeli bir alan olduğu için profesyoneller tarafından yapılması gereklidir.

Yüksek binalarda özel donanım ile yapılması şarttır. Bu aynı zamanda temizliği yapan kişinin can güvenliği için de gerekmektedir. Dış cephe temizliği senede en az iki kez yapılmaktadır. Camlar ise daha kısa aralıklar ile temizlenmektedir.

Dış cephe binanızın görünen yüzüdür. Mülkünüzün değeri üzerinde çok büyük maddi farka sebep olmaktadır. O yüzden düzenli olarak yaptırılması talep edilmektedir. Size düzenli hizmet sunan platformumuz, deneyimli ekibi ve güvenli tedbirleriyle gerek duyduğunuz temizliği en iyi şekilde sunmaktadır.

İnşaat Sonrası Antalya Dış Cephe Temizliği

Yeni binalar için de Antalya dış cephe temizliği hizmeti talep edilebilmektedir. Çevre şartlarına zarar vermeyen ve iş güvenliği tedbirlerine tam uyularak temizlik yapılmaktadır. Kompozit cepheler uygun temizlik yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde yapılan temizlik işlemi sırasında yeni yapılmış binaların dış cephesi eksiksiz temizlenmektedir. Pencere ve dış cephe kaplama malzemeleri üzerinde olan plastik bantlar soyulmaktadır. Hassas bir şekilde alttan çıkan cephe kaplaması malzemesi ve camlar temizlenmektedir.

Dış Cephe Temizliğinde Uygulanan Çağdaş Yöntemler

Elbette ki dış cephe temizliğinin özenli bir şekilde yapılması için hassas bir çalışma sürecini yakından takip etmek gerekmektedir. Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için şu detaylara dikkat edilmektedir:

  • CE ve TSE onaylı malzeme ve donanım ile hizmet verilmektedir.
  • Çalışanları can güvenliği için azami önlemler alınmaktadır.
  • Özel eğitimli ve yüksekte çalışmaya uygun sertifikalı elemanlar çalıştırılmaktadır.
  • Şirket içi eğitimler ile uygun malzeme ile hasar vermeden temizlik verilmesi sağlanmaktadır.
  • Binanın görselliği ve yalıtımına zarar verilmemesi sağlanmaktadır.

Bu şekilde verilen hizmet ile Antalya dış cephe temizliği konusunda seçkin bir yer edindik. Daha önce verdiğimiz hizmetler bizim gelecekteki işlerimiz için referanstır. Geçmişte çalıştığımız müşteri yorumları hep olumlu olmuştur. Siz de Antalya’da alanında uzman olan dış cephe temizliği firmalarıyla çalışmayı isterseniz platformumuzu tercih edebilirisiniz.