Düğün Salonu

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Her düğün özeldir. Bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı evlenmek için gelen her çifte onların beğenileri doğrultusunda hazırlanmış bir düğün salonu sunuyoruz. Güler yüzlü ve konusunda deneyimli ekip sorunsuz bir düğün için şarttır. Uzun süredir birçok düğüne ev sahipliği yaptığımızdan dolayı size tam olarak istediğiniz o şık ve görkemli günü yaşatabiliriz. Her misafirimiz bizim için değerlidir. Bu nedenle garsonlarımız onların rahatı için bütün gece çalışacak ve ikramlarla onları mutlu edecektir. Sizde geniş pistimizde sevdiklerinizle kendinizi eğlenceli müziklerin ritmine bırakıp doyasıya eğlenebilirsiniz. Diğer düğün salonlarının aksine mekanımızda havalandırma sistemimiz bulunmaktadır ve sizlere yüksek tavanlı ferah bir ortam sunmaktayız.

Kaliteli Bir Düğün Salonunun Özellikleri

Düğünlerde şehrin dışında olan bir mekân seçmek, ulaşımı zor olacağından bütün sevdiklerinizle buluşamamanıza sebep olabilir. Size tahsis edeceğimiz düğün salonu merkezi ve kolay ulaşılabilir bir noktada olacaktır. Bu sayede bütün dostlarınız rahatça gelebilecektir. Mekânımız kolonlarla bölünmemiştir. Her masa rahatlıkla gelini ve damadı görebilir. Pistte eğlenen insanları izleyebilir.

Engelli girişinin bulunması sayesinde her dostunuz mekânda size katılabilir. Evlenecek olan çiftler için birçok imkânı bir araya getirdik. İsterseniz yemekli isterseniz yemeksiz bir düğün akışı hazırlayabiliriz. Gelişmiş ses sistemimizle müziği daha rahat hissedeceksiniz. Konusunda uzman fotoğrafçılarımız ve video çeken personelimiz de sizin en güzel karelerinizi yakalayarak düğününüzü ölümsüzleştirecektir.

Düğün Salonu Fiyatları

Çiftlerin isteklerine göre düğünlerinin fiyatları da değişecektir. Düğün salonu fiyatlarına yansıyan kalemlerden bir tanesi yemek servisidir. Yemekli düğünler istenilen menüye göre oldukça yüksek fiyatlı olabilmektedir. Özellikle içki servisi yapılan düğünler fiyat olarak daha yüksek olmaktadır. Aynı şekilde düğünün kaç kişilik bir organizasyon olacağı da fiyatları etkilemektedir. Yüksek kişi sayısına sahip organizasyonlar pahalı daha aile içinde olan organizasyonlar uygun fiyatlara gelmektedir.

Yine mekânın süslenmesi fiyatların yükselmesine sebep olan en büyük kalemlerden biridir. Sade düzenlenmiş mekanlar daha uygun fiyatlara kiralanırken çiçeklerle bezenmiş, lüks süslemiş mekanlar çok daha pahalı olmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında platformumuz istediğiniz düğün salonunu bulmanız konusunda her zaman sizlere geniş bir yelpaze sunma kabiliyetine sahiptir.