Kastamonu Havuz Bakımı ve Temizliği

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Havuz Bakmı ve Temizliği Hizmetlerimiz

Ülkemizde birçok Kastamonu Havuz Bakımı ve Temizliği ve temizliği konusunda profesyonel şekilde hizmet veren birçok şirket bulunmaktadır. Çünkü ister spor kompleksi olsun isterse de kişisel yüzme havuzu olsun hepsinin belirli aralıklarla klor gibi malzemelerle suyunun dezenfekte edilmesi, filtrelerinin değiştirilmesi ve havuzun iç duvarlarının temizlenmesi gereklidir. Aksi taktirde mantar gibi birçok deri hastalığı havuzlardan bulaşabilir.

Bakım şirketi personelleri havuzun bakımlarını yapar ve özel kimyasallarla havuzu temizleyerek hijyenik hale getirir. Böylece güvenle havuzun keyfini çıkarmanız mümkün olur. Eğer şirketlerle belirli günlerde anlaşırsanız havuzlarınızla ilgili endişelenmenize gerek olmaz. Şirket personeli gelip havuzunuzun bakımı yapıp sizin yerinize ilgilenirler. Havuz bakımının titiz bir çalışma sürecini şart kıtlığı bilinmektedir. Bu durum havuz bakımının mutlaka profesyoneller tarafından yapılmasını şart kılmaktadır.

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için Kastamonu Havuz Bakımı ve Temizliği yapmaya gelen ekipler öncelikle işe havuz suyunu boşaltmakla başlar. Bazı havuzların kendi boşaltım sistemleri olduğu gibi bazı havuzlarınsa pompalar ile boşaltılması gerekmektedir. Öncelikle havuzun suyu boşaltılır. Daha sonra havuzun duvarları özel kimyasallarla köpürtülür ve basınçlı yıkama makineleri ile temizlenir. Ardından havuz pompası ters şekilde çalıştırılarak temizliği sağlanır.

Filtrelerin kumları değiştirilir. Daha sonra havuz tekrar su doldurulur. İçine konulan su miktarında suyun temiz kalmasını sağlayacak olan kimyasallar konulur ve havuzun temizliği tamamlanmış olur. Günümüzde modern havuzlar ve modern temizlik araçları gelmiş olsa da bir havuzun temizliği genel olarak bu şekilde yapılmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında platformumuz alanında uzman olan firmaları sizlerle buluşturmak konusunda etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Havuz Bakımı Fiyatları

Sezon başlangıcında ve aylık olarak periyotlarda yapılan Kastamonu Havuz Bakımı ve Temizliği yapılacak olan işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin eğer havuzun duvarları ve merdivenleri kullanılmadığı dönem boyunca yosun tutmuşsa bu noktada yosunların zeminden kaldırılması için ayrı temizlik ürünleri kullanılması gereklidir. Bunun gibi özel işlemler bakım masraflarını artırmaktadır. Bunun haricinde havuzun büyüklüğü de fiyatları etkilemektedir.

Çalışmalar için birden çok ekibe ihtiyaç varsa bu durumda bakım masraflarını yükselten kalemler arasındadır. Havuzunuzun bakımı için tam bir fiyat alabilmeniz için en doğrusu firmalarla görüşüp ücretsiz keşif hizmeti almanız gerekecektir.  Siz de platformumuz vasıtasıyla tam da bütçenize uygun bir şekilde hizmet alabilirsiniz!