Antalya İnşaat Sonrası Temizlik

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Güvenilir, titiz bir çalışma sonrası evleriniz, depo ve işyerleriniz; Antalya inşaat sonrası temizlik şirketlerimiz tarafından size teslim edilmektedir. Yapılan hizmet sonrası size sadece taşınmak kalmaktadır. Mekânın en ince detaylarına kadar temizlenmesi mükemmel bir şekilde yapılmaktadır. Temizlik kadar, temizlik yapılan alana zarar verilmemesi de sağlanmaktadır.

Birçok inşaat firmasına da satış öncesi temizlik hizmeti sunulmaktadır. Böylece moloz ve kalıntılardan arındırılmış bir şekilde mülkleri sahiplerine devretmek olanağı verilmektedir. En iyi şekilde istediğiniz temizlik gerçekleştirilmektedir. Rahatça taşınabilecek ortam hazırlanıp size teslim edilmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmaktadır?

Yapılan Antalya inşaat sonrası temizlik işi deneyim ve uzmanlık istemektedir. Uygun malzeme ve araç ile yapılmadığı takdirde yeni yapılmış fayans ve parkeler üzerinde izler, çizikler oluşabilir. Kalan yapışkan bant, çimento ve alçı sonradan çıkarılamaz duruma gelir.

O yüzden uygun şekilde ve özenle yapılan bir hizmet sunulmaktadır. Önce inşaat malzeme ve molozlar kabaca toplanmakta ve belirli bir alana tahliyesi için yığılmaktadır. Sonrasında sırası ile temizlik yapılmaktadır. Temizlik sırasında insan sağlığına zararlı temizlik malzemesi kullanılmamaya özen gösterilmektedir. Aynı zamanda yeni binanın aksamı aşındırılmamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Aşamaları

İnşaat sonrası ya da yapılan bir tadilat sonrası temizlik ağır bir iştir. Birçok kişi tarafından bu konuda hizmet satın alınmaktadır. Yapılan işlem sıralaması şöyledir.

  • Kaba temizlik yapılır. Artıklar ve moloz belirlenen alana yığılır.
  • Camlar ve çerçevelerdeki bantlar ve yapışkan koruyucular tümüyle çıkarılır. Çerçeve olukları temizlenir.
  • Petekler özenle temizlenir. Üstleri ambalajlı ise sökülür.
  • Mutfak mermerleri özenle temizlenir.
  • Banyonun, tuvaletlerin, mutfağın lavabo ve fayansları temizlenir. Derz artıkları arındırılır.
  • Varsa kapılar, dolap ve tezgâh altları detaylı şekilde temizlenir.
  • Parke ve yer kaplaması detaylı şekilde uygun malzemeler ile temizlenir.
  • Sokak kapısı temizlenir.

Bu şekilde yapılan işlemler sonucu Antalya inşaat sonrası temizlik platformumuzun hizmeti tamamlanmış olur. Size tertemiz teslim edilir. Sizin tek yapmanız gereken taşınmanızdır. Bu kapsamda Antalya’da tam anlamıyla profesyonel inşaat sonrası temizlik firmalarıyla çalışmayı istiyorsanız, platformumuz tam da size göre bir hizmetin merkezinde yer alacaktır.