Kına Organizasyon

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Geçmiş zamanlarda sade bir şekilde yapılan kına kutlamaları artık günümüzde her biri kendi konseptine sahip bir kına organizasyonu haline gelmiştir. Bizde hanımların bu mutlu gününde onlara sevebilecekleri Hint, Rio, Osmanlı gibi pek çok farklı tema sunuyoruz. Onların istedikleri temalara göre öncelikle mekanımızı süslüyor ve temayı destelemesi için uygun renklerde ışıklandırmaları hazırlıyoruz.

Misafirlere ikramlarda bulunacak ve organizasyonu yönetecek olan çalışanlarımız konsepte uygun şekilde giyinerek tam zamanında yerlerini alıyorlar. Daha sonra misafirlerin gelmesiyle beraber eğlence başlıyor. Gelin hanımın odakta olduğu neşeli şarkılar eşliğinde yapılan danslar, kına yakma töreni gibi farklı aksiyonlarla renkli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına Mekanlarının Özellikleri

Kına mekanlarında ferahlık oldukça önemlidir. Bu nedenle kınama organizasyonu için size ayrılan mekânımız havalandırma sistemine sahip ve oldukça geniştir. İster yazın ister kışın olsun misafirleriniz rahat edecektir. Bu mutlu günü ölümsüzleştirebilmek için her geline özel girişte bir hatıra köşesi bulunmaktadır. İsteyenler burada fotoğraf çektirerek bu mutlu günden bir anıyı yanlarında götürebilirler.

Yine video çeken profesyonel personelimiz sayesinde mekâna girişinizden son ana kadar her dakikanız kayıt altında olacaktır. Konsepte uyması için gelen misafirlere girişte bindallı kiralama şansı verilmektedir. Hijyen kurallarına uygun hazırlanmış farklı desenlerde ve renklerde bindallı seçeneklerimizle misafirlerinizde konsepte uyum sağlayabilir. Bunun gibi birçok avantajla unutulmaz bir gece geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Kına Mekânı Fiyatları

Günümüzde kına organizasyonu da en az düğün kadar önemlidir. Bu nedenle yapılan organizasyonda birçok farklı aksiyon bulunmaktadır. İstenilen bu organizasyonlara göre de fiyatlar değişmektedir. Genelde sade organizasyonlar en az maliyete sahip olanlardır. Fakat siz dansçıların bulunduğu, belirli bir temaya sahip bir kına isterseniz bu noktada fiyatlarda artmaya başlayacaktır.

Özellikle gelinler bu organizasyonlarda yapılan gösterilere katılarak gelen misafirleri şaşırtmayı oldukça sevmektedir. Böyle bir durumda koreografi çalışmaları gibi detaylar da işin içine gireceğinden fiyatlar artacaktır. Fakat böyle güzel organizasyonlar hayatta bir kere yapabileceğinden bu organizasyonlarda biraz cömert davranmak güzel bir seçim olacaktır. Platformumuz gününüz koşullarında kına organizasyonları konusunda alternatif fırsatları sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir.