Antalya Ofis Temizliği

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Ofislerinizde aradığınız temizlik için Antalya ofis temizliği hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde ofis istenilen düzen ve temizliğe kavuşmuş olur. Temiz ortam öncelikle ofis çalışanları motive eder. Ayrıca ofise gelen firma müşterileri içinde ortamın temizliği oldukça önemlidir.

Ofisler temsil edilen sektörün veya markanın bir nevi vitrinidir. Bu sebeple temizliğine dikkat edilerek profesyonel destek alınmalıdır. Sunulan hizmetin farkında olarak masalardan yerlere hatta camlarına kadar her noktasını temizliyoruz. Temizliğin ne ölçüde yapılacağını ise tamamen müşterilerimizin tercihlerine bırakıyoruz.

Antalya’da profesyonel anlamda hizmet sunan firmalardan ofis temizliği hizmeti almak istiyorsanız mutlaka platformumuzla iletişime geçmelisiniz. Platformumuz tam anlamıyla kapsamlı bir ofis temizliği hizmetinin sunulması konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir. Cam, duvar, yer, masalar, ortak kullanılan alanlar, halı, koltuk ve çok daha fazlasını profesyonel olarak temizlenmesine her zaman özen gösteriyoruz!

Antalya Ofis Temizliği Süreci

Ofis temizliği için profesyonel destek alınmak istendiğinde Antalya ofis temizliği süreci şu şekilde ilerler;

 • Personelimiz kararlaştırılan günde gerekli bütün ekipmanları ile ofise gelir.
 • Operasyonda yer alacak bütün elemanları bu iş noktasında eğitilmiştir.
 • Kıyafetleri, eldivenleri ve ekipmanları ile iş için uygun bir forma sahiptirler.
 • İşe başlandığında kararlaştırılmış her bir nokta detaylı bir şekilde temizlenir
 • Temizliğin yanında gerekli noktalara dezenfekte işlemleri de yapılır.
 • Ofiste tuvalet gibi toplu kullanılan yerlerin temizliğine ayrı bir özen gösterilir.
 • Kullanılan bezler ve deterjanlar her alan için ayrı ayrı seçilir.

Antalya Ofis Temizliği Fiyatları

Hizmet için fiyat belirlemesi sunulan hizmet ile doğru orantılı olarak yapılır. Dolayısıyla Antalya ofis temizliği fiyatları değişir. Ofisin büyüklüğü, ortak kullanım alanların var olması iş yükünü artırır. Temizlenmesi gereken alanların detaylanması eleman sayısından temizlik malzemesine kadar birçok gideri etkiler.

Temizliğin gerçekleşmesi için ihtiyaç duyulan eleman sayısı artıkça fiyat yukarı çıkar.  Dolayısıyla küçük bir ofisin temizleme ücretiyle büyük bir ofisin temizleme ücreti aynı olamaz. Ayrıca bazı ofislerde halı ve koltuk gibi eşyalarda bulunur. Eğer bunlarında temizlenmesi isteniyorsa ücret artar. Tüm bu bilgiler ışığında Antalya’da ofis temizliğini üst düzeyde bir kalitede almak isterseniz, platformumuzla iletişime geçmelisiniz!

BLOG
 • Doğru Bir Ofis Temizliği İçin 5 Temel Adım

  Doğru Bir Ofis Temizliği İçin 5 Temel Adım

  Ofislere gelen müşteriler için bırakılacak ilk intiba oldukça önemlidir. Bu sebeple ofislerin düzenli olduğu kadar temiz de olması gerekmektedir. Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofislerin temizliği hem fiziksel hem de motivasyon açısından önemli olmaktadır. Çalışanlar, çalıştıkları alanları...
  Doğru Bir Ofis Temizliği İçin 5 Temel Adım